Přerušen provoz LDK Prokopáček

Vzhledem k uzavření klubu Prokopáček je možné žádat o ošetřovné. Informace k ošetřovnému naleznete zde https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni- .

V případě, že budete chtít ošetřovné využít, prosím o zaslání vyplněného dokumentu, který jsem Vám zaslala mailem. Podepíši Vám, orazítkuji a zašlu scan.
 
Momentálně jsme se domluvily, že klub necháme uzavřený na 14 dní, tedy počínaje dnešním dnem 16.3. do 27.3. I dokument na ošetřovné má zatím pouze toto datum. V případě změny Vás budeme samozřejmě informovat a dokument potvrdíme znovu.
 
Mailem jsem Vám zaslala možnost uplatnění slev a čerpání náhrad (výměny dnů) po obnovení provozu Prokopáčku. Nový rozpis platí pro všechny, tedy i pro děti, které byly například dlouhodobě omluvené.
 
Moc děkujeme rodičům, kteří projevili ohromnou solidaritu s klubem, nevyžadují slevu na provoz a počítají s tím, že nebude zřejmě možné vyměnit všechny dny za dny náhradní.
 
Prosím rodiče, kteří nenapsali, jakou kompenzaci by si raději vybrali, ať nám co nejdříve napíší. Není pro nás možné pak plánovat 
1) možnost náhrad,
2) řešit finanční situaci klubu.
 
Průvodkyně zatím dostaly domácí úkoly, které, jak doufáme, budou prospěšné i pro Vás. 
 
Všem Vám za celý tým Prokopáčku přejeme pevné zdraví a doufáme, že se brzy budeme moci opět potkat.
 
Beat a Anička