Uzavření klubu Prokopáček bude prodlouženo

Dobrý večer, milí rodiče,

 

   klub Prokopáček necháme vzhledem k situaci zatím uzavřen, a to do 8.4.2020 (respektive do 13.3.2020, protože v době 9. – 13.4.2020 jsou Velikonoční prázdniny). Oslava Velikonoc se tak bohužel ruší. Od 14.4.2020 bychom již velice rády otevřely, pokud bude situace již trochu příznivější a opatření vlády ČR mírnější. 

 

   V této době jsme zaúkolovaly průvodce, aby Vaše děti mohly mít doma aktivity, které odpovídají našemu ŠVP. Také průvodci společně s Aničkou zpracovávají evaluace dětí, které Vám následně bude Anička zasílat nebo Vám je již zaslala. Dozvíte se tedy, jak se dětem daří a kde je potřeba ještě trochu zapracovat úměrně jejich věku. 

 

   Já zpracovávám školení HACCP a postupně proškoluji po e-mailu průvodce a vymýšlíme vše společně tak, aby bylo proveditelné v našem klubu. Určitě z toho bude to nejdůležitější vloženo do Provozního řádu, o čemž Vás následně budu informovat. Chystám se do odložených věcí, na které mi běžně nezbývá čas.

Také řešíme další neodkladné věci, věci běžného provozu a Anička předává svojí práci Iris, která nastoupí na Aničky místo po dobu její MD, já řeším úřední věci k přijetí nového zaměstnance jiné než české národnosti.

 

   Zpracovaly jsme pro Vás podrobněji sepsané možnosti kompenzace za období uzavření klubu. Zřejmě v minule zaslaném dokumentu nebylo vše jasně napsáno a přišlo nám tak poměrně dost dotazů, jak to tedy je. Pevně doufáme, že to již nyní bude opravdu sepsané tak, abyste tam všichni našli odpovědi 🙂 . 

Vzhledem k tomu, že je potřeba zaslat do zítřejšího dne příspěvek na provoz, prosím všechny o důkladné přečtení. 

 

   V případě, že se bude muset doba uzavření klubu ještě prodloužit, dokument včas upravíme. 

 

   Protože i v této době se snažíme platit průvodce za jejich domácí práci, aby nezůstaly bez finančních prostředků, je pro nás opravdu důležité, aby nám přišly příspěvky v co nejvyšší výši. Tedy bez uplatnění slevy na provoz s možností výběru (alespoň části) náhrad. Pro nás dlouhodobé snížení příspěvku na provoz bude znamenat velkou nejistotu pro klub a jeho další provoz. Chápeme, že pro některé z Vás to nebude možné. Vše k dennímu programu pro děti naleznete ve FB uzavřené skupině zde: https://www.facebook.com/groups/195468291550305/

nebo na našem webu zde: https://prokopacek.cz/kategorie/pro-rodice/namety-pro-cinnosti-s-detmi-behem-karanteny/

 

Přejeme Vám hodně sil, zdraví a ať se vše již k lepšímu obrátí.

 

 

Beata a Anička

možnost slev a náhrad v nouzovém stavu