Letní týdny v Prokopáčku

Léto už je za dveřmi a my pro Vás máme nachystané další Letní týdny s programem. Přihlášku a rozpis příspěvků si můžete stáhnout ZDE

V případě zájmu kontaktujte prosím Koordinátorku klubu na e-mail klubprokopacek@seznam.cz . Děkujeme.

12. – 16.7.: Putování skřítka Prokopáčka za dobrodružstvím v Prokopském údolí a možná ještě dál je již plný.
Ostatní týdny se také plní, pokud máte zájem pro Vaše děti o dobrodružství v Prokopském údolí tak neváhejte a přihlášky posílejte 🙂 .

Informace k LTsP 2021 (1)

Krátké informace k Letním týdnům s programem v Lesním dětském klubu Prokopáček

Podrobnější informace obdrží zákonní zástupci po přihlášení dítěte

V kolik začínáme a v kolik končíme?

Začínáme ráno srazem v cca 8:40 na nádraží Smíchov a končíme každý den předáním dětí v 16:40 na nádraží Smíchov. Děti je též možné předat a vyzvedávat v Prokopském údolí. Podrobněji níže.

Předávání dětí ráno

Ranní předávání dětí je možné cca v 8:40 na nádraží Smíchov přímo na nástupišti vlaku S6. Doba předání může být změněna podle aktuálního jízdního řádu vlaku. V případě zrušení vlakového spojení do zastávky Hlubočepy může být změněno místo a upraven čas předání dětí dle možností dopravy. V takovém případě obvykle využíváme autobusovou dopravu ze zastávky Na Knížecí v cca 8:30.

Ranní předávání dětí první den docházky na Letní týden s programem bývá o cca 10 minut dříve, aby bylo možné vyřídit všechny potřebné dokumenty a děti měly prostor se seznámit s průvodci.

Děti je možné předat také přímo v Prokopském údolí a to za Pražským semmeringem v cca 9 hodin či na louce naproti naší klubovně.

Ranní předávání dětí může být změněno v případě výletů mimo okolí klubovny Klubu.

Předávání dětí odpoledne

Vyzvedávání dětí odpoledne je možné v době od 15:30 do 16:10 na zahrádce Klubu, případně v klubovně.

Dále je možné děti vyzvednout na nádraží Smíchov přímo na nástupišti vlaku S6 v 16:40. Doba předání může být změněna podle aktuálního jízdního řádu vlaku. V případě zrušení vlakového spojení do zastávky Hlubočepy může být změněno místo a upraven čas předání dětí dle možností dopravy. V takovém případě obvykle využíváme autobusovou dopravu do zastávky Na Knížecí, kde jsme v cca 16:38.

Odpolední předávání dětí může být změněno v případě výletů mimo okolí klubovny Klubu.

Kde budeme trávit nejvíce času?

Klubovnu máme v Prokopském údolí, na adrese Hlubočepská 57/80, Praha 5. Je to budova Českých drah, bývalé nádraží Hlubočepy.

U klubovny máme i zahrádku, kterou využíváme převážně k odpolednímu programu.

Čas trávíme hlavně venku v okolí klubovny a někdy i dále, pokud nelije jako z konve či není úporné vedro, tak obědváme na naší zahrádce. Odpočinek trávíme na zahrádce či v klubovně dle počasí.

Co děti čeká?

Čeká nás týden plný programu, procházek, výletů a dobrodružství. Budeme hlavně venku, na louce a v lese.