Letní týdny s programem

Milí rodiče a milé děti, léto už je za dveřmi a my se těšíme na setkání spolu s vámi na našich 3 Letních týdnech s programem. Sejdeme se již v těchto termínech:

8. – 12.7. Skřítek Prokopáček objevuje stromová tajemství (rostlinná říše je plná záhadných bytostí, pojďme spolu poodkrýt taje, které skrývají jedni z největších obyvatel rostlinné říše) – týdnem provedou a do tajemství spolu s Vámi nahlédnou Anička a Beata

15. – 19.7. Za zvířátky do pohádky (divadelní týden plný zvířátek a pohádek) – do pohádky zavedou a týdnem provedou Zuzka se Zuzkou.
Celým týdnem nás budou provázet zvířecí hrdinové pohádek. Koho všeho potkala slepička, když sháněla vodu pro kohoutka? Jam moc se bála tři prasátka, když byl vlk na prahu jejich nepovedených domečků? A byl to ten samý vlk, který pak přišel postrašit kůzlátka, která neměla otevírat nikomu jinému, než mamince? O pohádkách si povyprávíme a pak si na zvířátka zkusíme zahrát. Uvidíme, jaké dobrodružství nás potká.

22. – 26.7. Cesta strojem času: výtvarné putování do věků dávných a pradávných – týdnem a časem budou provázet Eliška a Lula.

LETNÍ TÝDNY JSOU JIŽ ZCELA NAPLNĚNY!!!

Rozpis příspěvků na provoz Letních týdnů s programem naleznete zde.