Letní týdny s programem v Prokopáčku

TERMÍN 18. – 22.7.  PROBOUZÍME S DĚTMI LÁSKU K PŘÍRODĚ je již zaplněn!!!

TERMÍN 11. – 15.7. TÝDEN SE SKŘÍTKEM PROKOPÁČKEM A DALŠÍMI LESNÍMI BYTOSTMI je již zaplněn!!!

Krátké informace k Letním týdnům s programem v Lesním dětském klubu Prokopáček

Podrobnější informace obdrží zákonní zástupci po přihlášení dítěte

V kolik začínáme a v kolik končíme?

Začínáme ráno srazem v cca 8:40 na nádraží Smíchov a končíme každý den předáním dětí v 16:40 na nádraží Smíchov. Děti je též možné předat a vyzvedávat v Prokopském údolí. Podrobněji níže.

Předávání dětí ráno

Ranní předávání dětí je možné cca v 8:40 na nádraží Smíchov přímo na nástupišti vlaku S6. Doba předání může být změněna podle aktuálního jízdního řádu vlaku. V případě zrušení vlakového spojení do zastávky Hlubočepy může být změněno místo a upraven čas předání dětí dle možností dopravy. V takovém případě obvykle využíváme autobusovou dopravu ze zastávky Na Knížecí v cca 8:30.

Ranní předávání dětí první den docházky na Letní týden s programem bývá o cca 10 minut dříve, aby bylo možné vyřídit všechny potřebné dokumenty a děti měly prostor se seznámit s průvodci.

Děti je možné předat také přímo v Prokopském údolí a to za Pražským semmeringem v cca 9 hodin či na louce naproti naší klubovně.

Ranní předávání dětí může být změněno v případě výletů mimo okolí klubovny Klubu.

Předávání dětí odpoledne

Vyzvedávání dětí odpoledne je možné v době od 15:30 do 16:10 na zahrádce Klubu, případně v klubovně.

Dále je možné děti vyzvednout na nádraží Smíchov přímo na nástupišti vlaku S6 v 16:40. Doba předání může být změněna podle aktuálního jízdního řádu vlaku. V případě zrušení vlakového spojení do zastávky Hlubočepy může být změněno místo a upraven čas předání dětí dle možností dopravy. V takovém případě obvykle využíváme autobusovou dopravu do zastávky Na Knížecí, kde jsme v cca 16:38.

Odpolední předávání dětí může být změněno v případě výletů mimo okolí klubovny Klubu.

Kde budeme trávit nejvíce času?

Klubovnu máme v Prokopském údolí, na adrese Hlubočepská 57/80, Praha 5. Je to budova Českých drah, bývalé nádraží Hlubočepy.

U klubovny máme i zahrádku, kterou využíváme převážně k odpolednímu programu.

Čas trávíme hlavně venku v okolí klubovny a někdy i dále, pokud nelije jako z konve či není úporné vedro, tak obědváme na naší zahrádce. Odpočinek trávíme na zahrádce či v klubovně dle počasí.

Co děti čeká?

 

Čeká nás týden plný programu, procházek, výletů a dobrodružství. Budeme hlavně venku, na louce a v lese.

V PŘÍPADĚ JAKÝKOLIV DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA NÁŠ E-MAIL KLUBPROKOPACEK@SEZNAM.CZ

Rozpis příspěvků na provoz Letních týdnů s programem (dále LTsP) 2022 v Lesním dětském klubu Prokopáček (dále Klub Prokopáček)

Cena jednoho „Letního týdne s programem“ je 3050,- Kč při platbě od 1. 3.2022 do 31. 5. 2022, při pozdější platbě je cena jednoho týdne 3550,- Kč. Platbu je třeba zaslat do 14 dnů od zaslání závazné přihlášky.

Cena jednoho „Letního týdne s programem“ pro Prokopáčky je 2750,- Kč od 1. 3. 2022 do 31. 5. 2022, při pozdější platbě je cena jednoho týdne 3250,- Kč. Platbu je třeba zaslat do 14 dnů od zaslání závazné přihlášky.

 

Poslední možné datum platby je 24. 6. 2022. V ceně není zahrnut oběd.

Termíny plateb jsou termíny, kdy je platba již přičtena na účtu LDK Prokopáček, nikoliv termín odeslání platby.

 

Sourozenecká sleva je 150,- Kč (tj. (cena LTsP x 2) mínus 150,-).

 

Množstevní sleva při platbě více LTsP najednou na jedno dítě: jeden LTsP plná cena, každý další LTsP mínus 100,- Kč (tj. například pro děti, které navštěvují Prokopáček, zaplatí jeden LTsP v termínu do 31.5.2022 částku 2750,- a každý další 2650,-).

 

Platbu za účast na LTsP je třeba odeslat ode dne 1. 3. 2022 na číslo účtu Klubu Prokopáček – 2842741349/0800.

K platbě je nutné přidělit variabilní symbol 501.

Obědy na LTsP – cena jednoho oběda je 63,- Kč / dítko / oběd. Pokud se dítě dne nezúčastní, oběd propadá. Obědy je potřeba nahlásit na celý týden. Obědy se platí hotově.

 

Pokud se nemůže dítě LTsP zúčastnit, je možné poslat za dítě náhradníka. Je nutné o této skutečnosti informovat hlavního koordinátora klubu a domluvit se na postupu. Další možnost je vybrat si náhradu na jiném LTsP, kde je volné místo, eventuálně ve dnech Běžné letní docházky, pokud to kapacita Klubu Prokopáček umožní. Ohledně náhradních termínů je nutné se předem domluvit s hlavním koordinátorem klubu. Pokud si dítko nevybere náhradní termín ani nepošle náhradníka v možných termínech během léta 2022, příspěvek za LTsP propadá ve prospěch Klubu Prokopáček.

PENÍZE SE NEVRACÍ.

Účast dítěte je možná pouze na celý termín LTsP. V případě, že se dítě některého dne neúčastní, není možné žádat náhradní termín.

 

V případě, že by LTsP nemohl/y proběhnou z důvodu Vyšší moci, bude rodičům vrácena částka ve výši 75% ze zaplacené částky.

—————————————————————————————————————————

Prokopáčci jsou děti, které navštěvují Lesní dětský klub Prokopáček během školkového roku 2021/2022.

Ostatní děti jsou děti, které nenavštěvují Lesní dětský klub Prokopáček během školkového roku 2021/2022.

 

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ: ZDE!