STAV DĚTÍ NA CELÝ TÝDEN

Dle domluvy na schůzce zde vždy v neděli najdete předpokládaný stav dětí na celý týden s počtem předpokládaných obědů.

Pod celým týdnem najdete přímo omluvy dětí – pokud byste někde v rozpisu následně objevili chybu, prosím neváhejte mi napsat. Díky.

Pondělí 18.3. (14x oběd)

  1. Cibulková Dora
  2. Gottfriedová Rozálie
  3. Hadravová Elena / nechce oběd / nebude, omluvena
  4. Haubeltová Lujza
  5. Janata Tobiáš
  6. Kafková Františka / nebyla, omluvena ráno
  7. Krásová Zuzana
  8. Kratochvíl Vojtěch
  9. Kužela Oskar / nebyl, omluven ráno
  10. Michaliková Karolína
  11. Pilátová Charlotta
  12. Stránská Erika / nechce obědy
  13. Urbanová Julie
  14. Vinter Vincent
  15. Vitková Eliška / nebude, omluvena, náhradník Jasmína
  16. Rebekka Hähnel / výměna dne
  17. Jasmína Benešová / náhradník

 

Úterý 19.3. (14x) / divadlo, sraz v 8:25 v hale, odjezd z autobusového nádraží, návrat do klubovnyna oběd

  1. Cibulková Dora
  2. Dudková Aneta
  3. Gottfriedová Rozálie
  4. Chrenšč Šimon
  5. Kratochvíl Vojtěch
  6. Kužela Oskar / nebude, omluven
  7. Michaliková Karolína
  8. Pilátová Charlotta
  9. Silná Meda
  10. Stránská Erika / nechce obědy
  11. Šteiner Matúš
  12. Tačovská Nika / nebude, omluvena
  13. Vinter Vincent
  14. Vitko Eliáš
  15. Volf Vítek
  16. Zdražil Bořek

 

Středa 20.3. (12x)

  1. Cibulková Dora
  2. Dudková Aneta
  3. Gerner Ema
  4. Hadravová Elena / nechce oběd
  5. Haubeltová Lujza
  6. Chrenšč Šimon
  7. Janata Tobiáš
  8. Kafková Františka / nebude, omluvena
  9. Kratochvíl Vojtěch
  10. Krejčiřík Adam / nechce obědy / nebude, omluven
  11. Michaliková Karolina
  12. Silná Meda
  13. Stránská Erika / nechce obědy
  14. Šteiner Matúš
  15. Zdražil Bořek

 

Čtvrtek 21.3. (14x)

  1. Benešová Jasmína
  2. Cibulková Dora
  3. Dudková Aneta
  4. Gerner Ema
  5. Gottwaldová Kateřina
  6. Krásová Zuzanka
  7. Krejčiřík Adam / nechce obědy / nebude, omluven
  8. Kužela Oskar / nebude, omluven
  9. Lhoták Jonáš
  10. Šteiner Matúš
  11. Tačovská Nika / nebude, omluvena i oběd
  12. Vinter Vincent
  13. Vitko Eliáš
  14. Vitko Eliška
  15. Volf Vítek
  16. Rebekka Hähnel / výměna dne
  17. Zdražil Bořek / nebude, omluven, výměna dne i s obědem

 

Pátek 22.3. (10x)

  1. Gottwaldová Kateřina
  2. Hähnel Rebekka / nebude, omluvena, výměna dne i s obědem
  3. Hardavová Elena / nechce oběd
  4. Chrenšč Šimon
  5. Janata Tobiáš
  6. Kafková Františka
  7. Krásová Zuzana
  8. Lhoták Jonáš
  9. Pilátová Charlotta
  10. Silná Meda
  11. Tačovská Nika / nebude, omluvena i oběd
  12. Urbanová Julie
  13. Volf Vítek
  14. Matúš Šteiner / náhrada

 

Absence a omluvy dětí:

  • Elena Hadravová – od dubna bude chodit pouze PONDĚLÍ + STŘEDA
  • Vincent Vinter – omluven 1. – 5. 4. I s obědy (za náhrady již zaplatili) , náhrady již vybrány v březnu
  • Rebekka Hähnel – 3. a 29.3. omluvena výměna i s obědem, výměna dnů za 18., 21.3.
  • Šimonek – mají zájem o výměnu pátků za čtvrtky další… 28.3 atd.
  • Noah Mitrega – od dubna nastoupí na úterý, středa, pátek
  • Erinka stránská – od 18.3. prozatím odhlášeny obědy
  • Nika Tačovská – 19. – 22.3. nebude, omluvena, 21. A 22.3.i s obědy
  • Noah Mitrega – 16. A 17.4 nebude, omluven / náhrada 22.3. nabídnout náhrady
  • Matúš Šteiner – 16. A 4. nebude, omluven / vymyslet náhrady v pátek
  • Kužela Oskar – omluven do odvolání

Předškoláci 2019

Pondělí 18.3. (5x)

  1. Cibulka Josef
  2. Fialová Ema
  3. Gil Albert
  4. Gil Hugo
  5. Vinter Damian

 

Úterý  19.3. (8x)

  1. Cibulka Josef
  2. Fialová Ema
  3. Hokešová Libuše
  4. Hähnel Rebekka
  5. Kameník Matouš
  6. Šteinerová Sára
  7. Vinter Damian
  8. Zdražilová Tereza

 

Středa 20.3. (4x)

  1. Cibulka Josef
  2. Fialová Ema
  3. Hokešová Libuše / nebude, omluvena i s obědy
  4. Šteinerová Sára
  5. Zdražilová Tereza

 

Čtvrtek 21.3. (3x)

  1. Cibulka Josef
  2. Kameník Matouš / nebude, výměna dne i s obědem
  3. Šteinerová Sára
  4. Vinter Damian
  5. Zdražilová Tereza / nebude, výměna dne i s obědem

 

Pátek 22.3. (3x)

  1. Fialová Ema
  2. Gil Albert
  3. Gil Hugo
  4. Šteinerová Sára / výměna dne

 

Absence a omluvy dětí:

Damián Vinter – omluven 1. – 5. 4. I s obědy (za náhrady již zaplatili) , náhrady již vybrány

Libuše Hokešová – omluvena 27.3. i s obědem

Libuše Hokešová – od dubna konec docházky

Terezka Zdražilová – 21.3. nebude, omluvena, výměna dne za 15.3. i s obědem

Matoušek Kameník – nebude 21.3., výměna dne za 27.3.

Sára Šteinerová – 16. A  17.4. nebude, omluvena / výměna dne za 22.3. /vymyslet náhrady v pátek

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.